O mnie

Po raz pierwszy z refleksoterapią zetknęłam się ponad 5 lata temu. Wówczas nie sądziłam, że będzie to punkt zwrotny w moim życiu zawodowym.

Niezwykłej skuteczności tej metody doświadczyłam osobiście w okolicznościach dość przypadkowych. Poddałam się zabiegowi z czystej ciekawości i chęci zabicia czasu w pewnej małej miejscowości uzdrowiskowej. Na pytanie terapeutki co mi dolega odpowiedziałam prawdopodobnie jak 80 % pacjentów: przewlekłe zmęczenie, brak energii oraz bóle kręgosłupa. Po 2 sesjach efekt był zaskakujący. Wiem, że zabrzmi to niewiarygodnie, ale uwolniłam się od dokuczliwych bóli kręgosłupa. Wypłakałam długotrwały stres i zaczęłam odczuwać wewnętrzne uspokojenie. Trudno mi było zrozumieć fenomen tego zjawiska, ponieważ nie miałam pojęcia o działaniu refleksoterapii.

Refleksolog

Tak bardzo zainteresowała mnie ta metoda lecznicza, że finalnie ukończyłam znakomitą Międzynarodową Akademię Refleksologii i Terapii Meridianów z siedzibą w Johannesburgu. Założycielką Akademii jest Inge Dougans, która również na sobie wiele lat temu doświadczyła dobrodziejstw refleksoterapii. Dzisiaj jest uznanym autorytetem w tej dziedzinie i twórczynią pionierskiego podejścia do refleksoterapii uwzględniającej medycynę chińską.

Najpierw praktykowałam na swojej rodzinie, przyjaciołach i znajomych nabierając coraz większego zaufania do tej prostej i skutecznej metody. Obecnie przyjmuję w swoim przydomowym gabinecie, z dala od zgiełku miasta. Stworzyłam przytulne i komfortowe miejsce. Nie mam poczekalni, ponieważ rezerwuję odpowiedni czas, szanując potrzebę wyjątkowości i intymności każdego człowieka. Oprócz wiedzy i umiejętności oferuję swoje zaangażowanie, empatię i życzliwe podejście. Cieszy mnie każdy przejaw zdrowienia i polepszenia kondycji moich klientów.

Wszystkim życzę dobrego zdrowia, a potrzebującym mówię do zobaczenia!

Iwona Wołyńska-Kujawiak

Refleksolog/Naturoterapeuta